אתר וורדפרס יתרונות
04-02-17

אתר וורדפרס לעסק שלכם – 5 יתרונות

וורדפרס (WordPress) קיימת מאז שנת 2003 וכיום הנה פלטפורמת ניהול התוכן הפופולרית ביותר ברשת. למרות שהתחילה את דרכה כפלטפורמת בלוגינג (blogging), בשנים האחרונות וורדפרס ביצעה קפיצה קדימה בצורה דיי מרשימה, כיום כ-27.6% מהאתרים בעולם בנויים בוורדפרס. אם לוקחים בחשבון אך ורק אתרים שמשתמשים במערכת לניהול תוכן אנו מגיעים כבר לנתון של כ-58.8% (!)

אז למה וורדפרס כל כך פופולרית?

ישנן המון סיבות לשימוש במערכת הנפלאה הזו. החל מקהילה חזקה ומאגר תוספים מרשים ביותר. למה כדאי לכם גם להתחיל להשתמש בוורדפרס? הנה מספר סיבות –

1. פשטות השימוש

וורדפרס הנה מערכת סופר-פשוטה לתפעול ובעלת ממשק משתמש אינטואיטיבי. הוספת דפים חדשים, פוסטים תמונות וכו' הן משימות פשוטות להפליא באמצעות וורדפרס. המשמעות היא שברוב המקרים, לאחר הדרכה קלה, תוכלו לעדכן את האתר באופן שוטף וללא בעיות מיוחדות – דבר שיתרום משמעותית לעסק שלכם. אתר אינטרנט שמתעדכן באופן שוטף עם תכנים חדשים ורלוונטיים ללקוחות שלכם הוא דבר הכרחי.

2. מנועי חיפוש אוהבים את וורדפרס

הקוד מאחורי וורדפרס מאוד נקי ופשוט – מנועי החיפוש יכולים בקלות לסרוק את האתר ולאנדקס את התכנים שלו. בנוסף, לכל דף, פוסט או תמונה אפשר להצמיד Meta Description , Meta Tags, ,Meta title ועוד, דבר אשר הופך את משימת קידום האתר לברורה ומסודרת וקלה יותר.

3. גישה ללוח הבקרה מכל מכשיר

לוח הבקרה של וורדפרס הינו "מבוסס דפדפן". מה שאומר שניתן לגשת ללוח הבקרה מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. נוסעים ברכבת לעבודה? אין שום בעיה להתחבר ללוח הבקרה של וורדפרס ישירות מהנייד ולהעלות פוסט חדש.

4. העיצוב של אתר הוורדפרס שלכם ניתן לשינוי ושדרוג תמידי

המותג שלכם עובר מתיחת פנים? מעצבים לוגו חדש? אין שום בעיה לשמור על כל התכנים הקיימים ולשנות את מראה האתר לגמרי. 

5. בלוג Build-in

כיוון שוורדפרס נוצרה במקור על מנת לשמש כפלטפורמה ייעודית לבלוגרים, כל יכולות ניהול הבלוג, העלאת תכנים חדשים ועריכתם נשמרו. ניהול בלוג עדכני אשר ישמור את הלקוחות שלכם קרוב אליכם, הנה משימה סופר פשוטה בוורדפרס.